Essers & Vanbriel

Team

 

Bij Essers & Vanbriel kan je rekenen op een deskundig team dat zich inzet voor het succes van onze klanten. Ieder van ons brengt een eigen expertise en ervaring met zich mee. Samen streven we naar excellentie in alles wat we doen, met een sterke focus op persoonlijk contact en proactief advies. Ontmoet ons team hieronder, via telefoon, via mail of in levende lijven en leer meer over de mensen die jouw onderneming helpen groeien.

Essers & Vanbriel

Ons team van professionals

Kathleen Essers

Kathleen Essers

Bestuurder

kathleen@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 44

Kelly Vanbriel

Kelly Vanbriel

Bestuurder

kelly@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 44

Jens

Jens van Elslander

Dossierbeheerder

jens@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 73

Julie

Julie Rynkens

Dossierbeheerder

julie@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 72

Jonas

Jonas Van Gaal

Dossierbeheerder

jonas@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 78

Pieter

Pieter Nijst

Dossierbeheerder

pieter@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 76

Karen

Karen Lenders

Dossierbeheerder

karen@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 77

Manuella

Manuella Pacan

Dossierbeheerder

manuella@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 80

Evy

Evy Bollen

Dossierbeheerder

evy@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 81

Sandra

Aurélie Spreuwers

Dossierbeheerder

aurelie@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 74

Annelien

Annelien Boonen

Onthaal & administratie

annelien@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 75

Sandra

Sandra Houben

Onthaal & administratie

sandra@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 44

Mieke

Mieke Heijlen

Administratie

mieke@essers-vanbriel.be

+32 11 94 66 79